شمار مبتلایان به کرونا ویروس در خوزستان به ۲۰۰۲ نفر رسید

شمار مبتلایان به کرونا ویروس در خوزستان به ۲۰۰۲ نفر رسید
جمعه ۵ اردیبهشت ماه ۹۹، دکتر حسین کاملی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، جمعه ۵ اردیبهشت ماه ۹۹،  از شناسایی ۹۰ مورد جدید به کروناویروس در طول۲۴ ساعت گذشته خوزستان خبر داد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: در طول ۲۴ ساعت گذشته موارد جدید به تفکیک اهواز ۴۲ مورد، باوی ۱۰ مورد، دزفول ۹ مورد، هفتکل ۵ مورد، شهرستانهای کارون و شوشتر هر کدام ۴ مورد، شهرستانهای آبادان، هویزه، باغملک، حمیدیه هرکدام ۳ مورد، شهرستانهای ماهشهر، رامهرمز ،امیدیه و بهبهان نیز هر کدام یک مورد بوده است.
وی در بخش دیگری تصریح کرد: با احتساب شناسایی این ۹۰ مورد جدید، شمار مبتلایان به کووید ۱۹ از آغاز بروز کرونا تاکنون در خوزستان به ۲۰۰۲ مورد افزایش یافت.

کاملی ادامه داد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که امار جانباختگان به تفکیک در اهواز، رامهرمز، دزفول شوش و هویزه هر کدام یک مورد گزارش شده است و تعداد جانباختگان به ۱۸۴ نفر رسید.

وی گفت: در حال حاضر ۲۹۱ بیمار در مراکز درمانی استان تحت درمان هستند و خوشبختانه از ابتدای آغاز بحران همه‌گیری کرونا ویروس تاکنون ۱۵۲۷ بیمار پس از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان گفت: از مردم میخواهیم هنگام خروج از منزل اصول بهداشتی و مراقبتی را بیش از پیش رعایت کنند.

تابلو اعلانات

مشاهده بیشتر

آخرین اخبار

مشاهده بیشتر
طراحی و تولید : رادرایانه