شناسایی ۱۸۶ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در خوزستان

شناسایی ۱۸۶ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در خوزستان
دکتر حسین کاملی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۹، از شناسایی ۱۸۶ مورد جدید به کروناویروس در طول۲۴ ساعت گذشته خوزستان خبر داد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: موارد جدید به تفکیک، اهواز ۸۱ نفر، شوشتر ۲۷ نفر، دزفول ۱۹ نفر، باوی ۱۰ نفر، رامهرمز ۷ نفر، مسجدسلیمان و کارون هرکدام ۶ نفر، شوش ۵ نفر، حمیدیه، ماهشهر، سوسنگرد، آبادان هرکدام ۴ نفر، رامشیر و هویزه هرکدام ۳ نفر، ایذه، باغملک، امیدیه هر کدام ۱ نفر بوده است.

وی گفت: با شناسایی این ۱۸۶ مورد جدید،  تعداد مبتلایان به کووید ۱۹ از آغاز بروز کرونا تاکنون در خوزستان به ۲۷۸۴ مورد افزایش یافت.

کاملی اظهار داشت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند که آمار جانباختگان به تفکیک در اهواز ۵ نفر و در شهرستانهای کارون و خرمشهر نیز هرکدام ۱ نفر گزارش شده است و تعداد جانباختگان به ۲۱۶ نفر رسید.
وی ادامه داد: در حال حاضر ۳۰۴ بیمار در مراکز درمانی استان تحت درمان هستند و خوشبختانه از ابتدای آغاز بحران همه‌گیری کرونا ویروس تاکنون ۲۲۶۴ بیمار پس از بهبودی از مراکز درمانی ترخیص شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به روند افزایشی تعداد مبتلایان گفت: با توجه به ادامه روند سیر صعودی تعداد مبتلایان به کرونا ویروس در استان طی روزهای اخیر از عموم هم استانیهای عزیز درخواست می شود که همچنان فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کرده و از حضور در تجمعات، مراسمات و ترددهای غیرضروری خودداری نمایند. قطعاً اگر این روند صعودی ادامه یابد، تصمیمات سختگیرانه بیشتری از سوی ستاد استانی مبارزه با کرونا بخصوص ویژه شهرستانهای با تعداد آمار بالا اتخاذ خواهد شد.

تابلو اعلانات

مشاهده بیشتر

آخرین اخبار

مشاهده بیشتر
طراحی و تولید : رادرایانه